להירגע בתקופת הקורונה עם נרגילה

להירגע בתקופת הקורונה עם נרגילה
Spread the love

בימים לא פשוטים אלו, כשאנחנו ספונים בבית, אין כמו לקחת כמה שאיפות מנרגילה כדי להירגע.

עישון נרגילה הוא חוויה שמרגיעה ויוצרת תחושה של חוסר דאגות ושלווה. מה יכול להשתוות לתחושת החופש של ריטואל הנרגילה אחרי יום עבודה ארוך? אז אנחנו פה כדי לעזור לכם לקבל את החוויה האופטימלית של עישון נרגילה בבית, בלי להתפשר על איכות.

בבחירת נרגילה עליך לשקול את החומרים ממנה עשויה הנרגילה, ארץ המוצא שלה, העלות והחלקים המשלימים. אם אתם רוצים נרגילה שתשרת אתכם שנים ארוכות, היא חייבת להיות פונקציונלית ובאיכות גבוהה. בשוק הנרגילות המוצעות למכירה בארץ יש מגוון רחב המציע מענה לכל דרישה.

אז איך בוחרים?

שימו לב שהגורם העיקרי בבחירת נרגילה הוא הפונקציונליות והאיכות שלה ולאו דווקא המראה. נרגילה איכותית צריכה להידלק בקלות ולהפיק עשן עוצמתי ונקי. מצב שבו הנרגילה מתחילה להיות מרה, למשל יכול לא רק לקלקל לכם את הערב, אלא גם יכול לפגוע בבריאות שלכם. אם קורה משהו כזה, אתה צריך לבדוק את הנרגילה בקפידה ולגלות את הגורם.

ראשית, כדאי לשים לב לפחם, תערובת טבק, נוזלים בכלי ואלמנטים נוספים. כל פרט יכול להשפיע על איכות העשן, הכמות והנקיון שלו. שימו לב שהחומרים מהם עשוי הראש משפיעים ישירות על הריח והטעם. ישנן מספר סיבות שיכולות להרוס את הטעם של נרגילה:

צינור, כד, או פיה מזוהמים:

בעישון תכוף הכד סופג ניחוחות שונים, כך שהטעם עלול להיות מר;

איכות מפוקפקת של טבק או תערובת שרופה, פחם ישן.

איך לטפל בנרגילה?

יש לשמור על כל חלק כראוי. יש לשטוף את המכשיר בצורה יסודית אך בעדינות במים קרירים לאחר כל שימוש. כמו כן, מומלץ לשטוף את הצינור, ולעתים מומלץ לחמם את הראש כדי למנוע ריחות רעים ואז לאפשר לראש להתקרר. אסור להתפשר על איכות הפחם: מומלץ לקנות קוקוס או פחם. בתהליך העישון יש לנקות את הגחלים ולהחליפם.

לגבי העישון עצמו, ישנם אנשים שסובלים מכאבי ראש. מטרד כזה משפיע על מצב הרוח ויכול לקרות לפני ואחרי העישון. הרבה תלוי באיכות הפחם והטבק. לכן, וודאו כי הפחם מתחמם היטב. על מנת לעשן נרגילה בהנאה, חשוב להכין ולשלוט כראוי על כל התהליך.

פיקוח שוטף וטיפול רציף מבטיחים הנאה איכותית ועישון נקי. נרגילה מקצועית וכלים נוספים יהפכו לעוזרים טובים, ולניסיון אישי יש צורך כמובן בתרגול.

אתם מוזמנים לשאול אותנו שאלות באתר שלנו

ונענה לכם בסבלנות ומקצועיות. וכמובן שתוכלו גם להתרשם ממגוון רחב של נרגילות איכותיות, טבק ומוצאים משלימים.

עקבו אחרינו

נרגילה - נענע ענבים
                                     נרגילה – נענע ענבים

כתיבת תגובה

המוצר נוסף בהצלחה!
המוצר כבר קיים ברשימה!

האם את/ה מעל גיל 21?

אני מאשר את תקנון האתר במידה ולחצתי כן/לא.

עגלת קניות

סגור