מפעיל נרגילות

Spread the love

למה לשכור ולא לקנות?

כשמארגנים אירוע אתם מתמודדים עם הבעיה של קניית נרגילה. מה עדיף לבחור? איזה כד מתאים? איזה טבק יותר טוב ואיכותי? איזה חוזק של טבק לבחור לאורחים? איך להכין ראש? כמה גחלים צריך? מתי נכון להחליף את הגחלים?  בנוסף, גם אם יש נרגילה, היא זמינה בכמות בודדת. יחד עם זאת, אף אחד לא רוצה לחכות לתורו. את כל השאלות הללו ניתן לפתור על ידי קייטרינג נרגילות.

מה הקשר בין קייטרינג לנרגילה?

קייטרינג פירושו – שירות נפוץ שבו אנשים בכל העולם שוכרים שפים, מלצרים, מעצבים ואנשי מקצוע אחרים כדי להפוך את האירוע שלהם למושלם ובו בזמן להתמקד לא בשליטה, אלא ברוגע. קייטרינג נרגילה בהקשר זה אינו שונה ממקביליו ה"אכילים". לקייטרינגים יש את כל הציוד הדרוש, החל מהנרגילה עצמה, פחמים וחומרים מתכלים אחרים – אין צורך שיהיה איתך כלום.


בנוסף לארגון הבידור של האורחים, לפורמט זה יש את היתרונות ההבאים בקצרה:

  1. הם יורידו מכם חלק מהדאגות: אתם לא צריכים לחפש ציוד בעצמכם, להעביר אותו למקום ולהתאים אותו לנושא הכללי של החגיגה.
  2. המפעילים שיגיעו במסגרת שירות הקייטרינג ישרתו את האורחים ברמה גבוהה: יחליפו את הטבק בזמן, יציעו מבחר רחב של טעמים ומיקסים מנצחים, ואף יחלקו לאורחים סודות.
  3. הם יחסכו לכם זמן: סידור, קישוט, מלית ועישון – כל זה מבוצע במקצועיות על ידי חברת קייטרינג (אחרי העישון, הראש שלכם בהחלט יישאר צלול).

ובהרחבה:

למה עדיף להשתמש בשירות של איש נרגילה מקצועי

הרכבת הנרגילה והכי חשוב הכנה נכונה היא אומנות שלמה. כדי שאתם והאורחים שלכם במסיבה תוכלו להוציא עשן בהנאה חברת הוקהלישס מציעה את שירותיה.
לרוב ובמיוחד אם אין לך כל ניסיון קודם בענף, רק איש מקצוע מנוסה ידע להכין מיקס מצויין ולהפוך את תהליך העישון לנוח, קליל ומהנה.
בשנת 2022 עולם הנרגילות הוא לא מה שהכרתם מהשנים הקודמות. תרבות הנרגילה באירופה צמחה והניבה אינספור אפשרויות חדשות מגוונות ומהנות כגון:
ראשים
– ישנם מספר סוגים שונים המותאמים לחוזק הטבק
– הכנה מיוחדת לכל סוג ראש
– כמות נכונה של טבק בתוך הראש
פחמים
– ידע בוויסות חום נכון
– גחל טבעי ולא סינטטי שרובכם מכירים
– ידע בכמות הנכונה של גחלים בהתאם לראש ולטבק שנמצא בראש

טבק
– טבק פרימיום הוא טבק אשר מוכן ונארז במפעל מבוקר.
– טבק במשקל עשוי מעלים זולים אשר סופחים כמות טעם מזערית ולרוב נשמר בצורה לא נכונה והטעם שלו נפגע עוד.
– תערובות על בסיס עלי תה (ללא טעם לוואי של תה)  עם ניקוטין במגוון רחב של טעמים מוכרים ואהובים
– תערובות על בסיס עלי תה ללא ניקוטין כלל לאנשים שרק רוצים לחוות את חווית עישון הנרגילה.

נרגילות
– נרגילות פרימיום מעוצבות
– 2 סוגי סחיבה שונים מותאמים ללקוח
– כל נרגילה מוגשת עם פיות חד פעמיות
– המתפעל משתמש בפייה אישית משלו ללא שימוש ישיר בידית המוצר

המפעילים שלנו יעזרו לכם להתמצא נכון במה מתאים לכל אורח וכמובן גם להימנע מההשלכות של כאב ראש וסחרחורת הקורים ברגע שמתפעלים את המוצר בצורה לא נכונה.
מפעילי המוצר שלנו מוכנים להכין כל טעם מחוץ לאתר בהתבסס על ההעדפות האישיות שלכם. 

חסכון בזמן

כולם רוצים לבלות את הערב עם האורחים, להירגע, לפטפט, ולא לבזבז את זמנם בהכנה ודאגה לעוד נרגילה. זה יכול להיעשות על ידי צוות מיומן במיוחד, ולכם מה שישאר זה רק להגיע לאירוע מוכן.

איכות

שירות הקייטרינג ניתן על ידי מפעילי נרגילה מנוסים העובדים עם נרגילות וטבק איכותיים.
לעתים קרובות, מפעלים מספקים נרגילות שאינן ברמה שציפיתם. ריח לא נעים של עשן, כאב גרון, מרירות בפה בעת השאיפה… כל הרגעים הלא נעימים האלה מחמירים את הרושם של האירוע. אף אחד לא רוצה לקחת סיכון כזה. הפתרון הטוב ביותר יהיה להעסיק צוות מקצועי ביותר ולקבל שירות טוב יותר.

מגוון אפשרויות

מפעילי נרגילה יכולים לספק מגוון טעמי טבק, אפשרויות חוזק, ראשים רגילים או ראשי פרי, דגמי נרגילה ושירותים נוספים. כל אורח יוכל למצוא משהו לעצמו לפי העדפותיו. בנוסף, הקייטרינג מציע מספר של אפשרויות לבחירה עבור האירוע שלכם.

טיפים, המלצות

לעתים קרובות, האורחים אינם בקיאים היטב בנבכי עסקי הנרגילה, התהליך עצמו חשוב להם. לשם כך, ישנם מפעילי נרגילה מנוסים אשר יידרשו, יספרו ויתמצאו בעניין. תמיד יש הזדמנות ללמד מתחילים איך להשתמש בנרגילה, להציע טעמים חדשים לגמרי של טבק שלא התנסו בהם בעבר, והמגוון עוד רחב.

אמצעי מניעה של COVID-19

נושאי היגיינה ובטיחות הדאיגו אותנו עוד לפני התפשטות נגיף הקורונה ב-2019. ככל שהאיום גדל , הגברנו את אמצעי האבטחה שלנו. נרגילות מחוטאות ומנוקות ביסודיות לאחר כל שימוש. בעבודתנו, אנו משתמשים אך ורק בפיות אישיות חד פעמיות.

כתיבת תגובה

המוצר נוסף בהצלחה!
המוצר כבר קיים ברשימה!

האם את/ה מעל גיל 21?

אני מאשר את תקנון האתר במידה ולחצתי כן/לא.

עגלת קניות

סגור